Представники Костопільської громади взяли участь у Форумі “Психосоціальна підтримка в Україні”

Дата: 26.10.2023 14:30
Кількість переглядів: 131

Захід відвідали начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров′я КМР Наталія Кондратюк та директор КУ "Центр надання соціальних послуг" КМР Тетяна Топольська та заступник міського голови Андрій Ткачук. Також участь представники національного, регіонального та місцевого рівнів державної влади, місцевого самоврядування, організацій, закладів і установ медичної та соціальної сфери Рівненської області, а також експертного середовища та міжнародних організацій.

Мета Форуму: створення платформи для діалогу і пошуку ефективних рішень для громад щодо реалізації послуг психологічної реабілітації, соціальної адаптації та реінтеграції осіб, які постраждали від російсько-української війни.

Загалом відбулося декілька дискусій на теми:

• критична потреба у психосоціальній підтримці людей,які постраждали від війни, та законодавче підгрунтя для створення таких послуг у громадах
  • пілотування моделі надання психосоціальних послуг на місцевому і районному рівні у Рівненській області
  • досвід створення Центрів психосоціальної підтримки та можливі шляхи забезпечення їх діяльності

Після завершення дискусій учасники Форуму взяли участь у моніторинговому візиті у Дубенський районний Центр психосоціальної підтримки та Рівненський районний Центр психосоціальної підтримки.

Захід організовано в рамках проєкту «Психосоціальна підтримка в Україні» PRO_MentalHealth, який реалізується Фондом міжнародної солідарності (SFPL) у партнерстві з BGK (Банк крайового господарства), Європейською Комісією та програмою “Підтримка демократії” Міністерства закордонних справ Республіки Польща.