У Костополі зібрали більше 250 000 гривень для ЗСУ

Дата: 06.11.2023 16:48

У неділю, 5 листопада поблизу річки Замчисько влаштували благодійний ярмарок. Відвідувачі мали можливість поласувати солодощами, зігрітися гарячими напоями, скуштувати приготовлені просто неба шашлики, рибу, картоплю, військову кашу та куліш.

Окрім цього, працівники КЗ «Центр культурних послуг» КМР організували для відвідувачів ярмарку концерт. Свої таланти демонстрували учні Костопільської дитячої школи мистецтв. До ярмарку та концерту долучилися також учні закладів освіти та вихованці КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» КМР. Підтримати ЗСУ прийшли десятки небайдужих жителів громади.

Гості ярмарку робили знімки біля фотозони створеної місцевими підприємцями. Також відвідувачі приміряли на себе військову амуніцію в «бойовому куточку». Представники ГО «Юний доброволець» облаштували тир, де кожен охочий міг випробувати свої снайперські здібності.

Організатором ярмарку виступив КЦВ «ВОЛЯ». Захід відбувся за підтримки Костопільської міської ради та в.о. міського голови Давида Дідуха. Загалом вдалося зібрати 255 285 гривень. Усі кошти передадуть на потреби наших військових!

Разом до Перемоги!