Критична інфраструктура міста забезпечена резервним живленням на випадок можливих блекаутів

Дата: 15.11.2023 17:20

На випадок можливих блекаутів комунальні підприємства забезпечені резервними джерелами живлення. Їх уже перевірили та протестували. Про це йшлося на нараді за участі в.о. міського голови Давида Дідуха, профільного заступника Юрія Кузнюка, начальника управління інфраструктури Дмитра Гаврилюка та представників КП.

"Костопільська громада готова до можливих відключень електроенергії. Генераторів маємо в достатній кількості. Частину з них цього року докупили за кошти з бюджету. Також є резервні джерела живлення, що вдалося отримати завдяки співпраці із партнерами, зокрема за проєктом USAID "ГОВЕРЛА". Переконаний, що ми вистоїмо цю зиму, адже вже підготувалися до різних сценаріїв" , - зазначив в.о. міського голови Давид Дідух.

Усім відповідальним по роботі із генераторами буде доведено порядок використання паливно-мастильних матеріалів. Також територію навколо основних генераторів огородять та накриють.