Вихованці Костопільської школи мистецтв - призери міжнародного фестивалю

Дата: 22.11.2023 14:02
Кількість переглядів: 77

Днями у м. Тернопіль відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс Мир-Фест "Свято творчості". У ньому взяли участь учасники з різних областей та різних вікових категорій. На сцені Тернопільського Західноукраїнського національного університету вони продемонстрували вокальні, інструментальні, акторські та хореографічні здібності .

Учні хореографічного та вокального відділів нашої школи гідно представили Костопільщину .

Вихованці ансамблю "Smіles" стали лауреатами першої премії у номінації «Народна хореографія» з танцем «Весела полька» та золотими призерами Гран –прі у номінації «Сучасна хореографія» з танцювальною композицією «Погляд» під керівництвом Інни Щебивок та Мар’яни Шпак.

У вокальному жанрі Марія Аргута та Поліна Кулініч здобули l місце, а Вікторія Петренчук – ll місце у своїх вікових категоріях (клас викладача Катерини Вороніної).

Щиро вітаємо талановитих вихованців Костопільська дитяча школа мистецтв. Пишаємось вашими здобутками!

Відділ у справах культури, молодіжної політики та спорту КМР