Мосійчук Ігор Віталійович

Дата: 12.11.2023 15:10

Народився 16.07.1987 року - загинув 10.11.2023 року
Захисник до останнього боронив рідну землю і віддав за неї найцінніше - своє життя.

Солдат Мосійчук Ігор Віталійович загинув 10 листопада 2023 року. Під час виконання бойового завдання біля села Діброва на Луганщині він дістав поранення несумісні з життям.

Ігор народився 16 липня 1987 року у Костополі. Закінчив Костопільську ЗОШ №2 та був випускником Костопільського професійного технічного училища. Працював на підприємстві, що займається виготовленням надгробних пам'ятників. Мав багато друзів, яких підтримував та яким допомагав.

У липні цього року Ігор приєднався до лав ЗСУ (106-й механізований батальйон). Вдома на Ігоря чекали матір та дві доньки.

«Ігор дуже любив дітей. Він був спокійним, ніколи нікого не ображав.. Єдиний мій синочок, був нашою підтримкою та опорою», - розповідає матір загиблого Валентина.

Вшанувати оборонця у Костополі прийшли рідні, друзі, військовослужбовці, представники влади та жителі громади. Чин похорону відбувся у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. По завершенню героя провели пішою ходою до майдану Шевченка, де прощалася із ним громада. Поховали захисника на «Новому» кладовищі поруч з іншими воїнами небесного легіону.

Щирі співчуття рідним і близьким.. Вічна пам'ять!