Підготовка до можливих снігопадів та блекаутів: у міській раді відбулася комунальна нарада

Дата: 27.11.2023 15:09
Кількість переглядів: 98

У міській раді відбулася нарада із комунальних питань за участі в.о. міського голови, заступників міського голови, керівників КП та інженерів.

Пробні запуски джерел резервного живлення продовжуються, аби в разі можливих блекаутів якнайдовше споживачі були забезпечені світлом, теплом та водою. Одним із важливих завдань тепер є і робота снігоприбиральної техніки.

"Ми всі бачили в мережах як негода накрила декілька областей країни. Тому, підготуватися до снігопадів потрібно заздалегідь. Сьогодні перевів готовність комунальної техніки та поспілкувався із керівниками підприємств щодо дій в разі потенційних надзвичайних ситуацій. Доручив за необхідності напрацювати шляхи залучення додаткової техніки (підприємців)", - зазначив в.о. міського голови Давид Дідух.

Зазначимо, що дільниця із прибирання вулично-дорожньої мережі КП «Костопількомунсервіс» КМР перейшла на цілодобовий режим роботи.