Дороги прибирають від снігу 24/7

Дата: 29.11.2023 11:00
Кількість переглядів: 83

Сьогодні у комунальників була безсонна ніч. Снігопади на Рівненщині не вщухають, а це означає, що дороги постійно потребують очищення. У Костополі ще з вечора розпочала працювати снігоприбиральна техніка. Нині задіяно п'ять одиниць. Дороги не тільки очищають від снігу, а й посипають піщано-сольовою сумішшю.

Зазначимо, що КП "Костопількомунсервіс" КМР працює лише на тих автошляхах, що перебувають на балансі міської ради. До прикладу, за утримання Т-18-27 (Костопіль-Яполоть) відповідає Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Рівненській області. І таких доріг в громаді чимало. Тому, якщо ви бачите засніжений автошлях, з'ясуйте хто є балансоутримувачем, адже саме він повинен вирішити проблему.