Мобільний кейс: жителі сіл продовжують отримувати адмінпослуги на місцях

Дата: 30.11.2023 16:29
Кількість переглядів: 220

Завдяки мобільному кейсу, жителі Пеньківського І Пісківського старостинських округів отримали адміністративні послуги.

Понад 60 жителів громади звернулися до фахівців за отриманням послуг. Цього разу надали такі послуги як нормативну грошову оцінку землі, інформаційні довідки з Державного реєстру речових прав.

Окрім цього, в старостинські округи виїжджає головний спеціаліст-землевпорядник Тетяна Войцехівська. Жителі мають можливість озвучити проблемні питання та почути на них відповіді. Тетяна Войцехівська проконсультувала місцевих і дала роз'яснення щодо введення мінімального податкового зобов’язання.

Наразі найбільш популярні послуги у селах - реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання. Надання адміністративних послуг у селах громади користується попитом, тому такі візити будуть продовжувати і надалі.