Тишков Олег Васильович

Дата: 10.11.2022 12:27

Народився 11.05.1971 - загинув 07.11.2022

Олег народився 11 травня 1971 року у селі Підлужне. Навчався у місцевій школі, після закінчення якої вирішив опанувати фах водія. Після проходження строкової служби в армії своє життя пов'язав з кермом автомобіля. Одружився та оселився в Рівному. Був підприємцем, займався пасажирськими перевезеннями.

Працьовитий, наполегливий Олег був дбайливим господарем, турботливим і люблячим татом, хорошим чоловіком. Завжди допомагав батькам у селі.

З перших днів повномасштабного вторгнення волонтерив, а в березні 2022року добровольцем долучився до лав ЗСУ. Під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Нова Полтавка на Донеччині отримав важке поранення від якого помер 7 листопада у госпіталі.

Прощання з Героєм відбулося у місті Рівне на майдані Незалежності. Поховали Олега Тишкова на міському кладовищі "Нове" у Рівному.

• Указом Президента України від 13 січня 2023року №22 нагороджений орденом "За мужність" третього ступеню (посмертно).
  • Відзнакою Президента України "За оборону України".
  • У рідному селі Підлужне перейменовано вулицю та встановлено меморіальну дошку на честь Героя.
  • У серпні 2023року Олегу Тишкову присвоєно звання "Почесний громадянин міста Рівного" та встановлено меморіальну дошку на будинку у Рівному, де проживав Герой.

Вічна пам'ять честь і шана Герою!