Місцева влада влаштувала справжню різдвяну казку для дітей

Дата: 06.12.2023 15:50
Кількість переглядів: 109

Повірити у диво напередодні новорічно-різдвяних свят! До Дня Святого Миколая для дітей, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах, місцева влада влаштувала справжню різдвяну казку з веселощами, подарунками та смаколиками.

Малювання на піску головного персонажа – Чудотворця Миколая, яскравий аква-грим, гірки батути, а також святкова розважальна програма від працівників Центру дитячої та юнацької творчості Костопільської міської ради.

Не розвагами єдиними. Також організатори свята подбали і про подарунки для діток. Для цього об'єдналися небайдужі місцеві жителі та підприємці.

Щиро дякуємо за добрі серця та фінансову підтримку представникам студії флористики та декору «More kvitiv», ТМ «Щедрик», а також Софії Фіщук, Юлії Міщук та Олександру Семенович, які подарували дітям подарунки та солодощі. Окрема дяка за теплий прийом юних гостей дитячій розважальній кімнаті «Happy kids».