Загиблого оборонця з Костополя нагородили відзнакою "Хрест хоробрих"

Дата: 13.12.2023 09:40
Кількість переглядів: 379

Загиблого Тараса Степчука нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України — "Хрестом хоробрих". Відзнаку вручили батькам полеглого оборонця.

Тарас Степчук - серед тих, хто віддав за Україну найдорожче - своє життя, і поліг смертю хоробрих на Донеччині 17 лютого 2023 року. Військовий за час служби проявив себе як мужній та відважний воїн, тож за свій героїзм і був удостоєний нагороди, але, на жаль, посмертно...

У березні 2022 року мобілізувався до лав Збройних Сил України, з початку російського вторгнення самовіддано захищав рідну землю. Служив стрільцем-санітаром стрілецької роти військової частини А7098. Тарас виховувався в сім’ї патріотів, тож змалечку добре розумів значення слів Бог, хліб, Батьківщина, родина, добро, гідність, відданість, мужність та незламність.

Нагрудним знаком «Хрест хоробрих» нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України за героїчний вчинок, пов'язаний з ризиком для життя (здоров'я) під час участі у бойових діях об'єднаних, антитерористичних операцій, а також операціях з підтримання миру та безпеки, ліквідації наслідків природних та техногенних катастроф, інших надзвичайних ситуацій.