Харчування у школах громади стало більш здоровим

Дата: 13.12.2023 16:18
Кількість переглядів: 109

У серпні було прийнято рішення щодо зростання вартості харчування у закладах освіти Костопільської громади. Це дало можливість додати у раціон дітей більше м’ясних та рибних страв, доповнити його фруктами, овочами, соками. А також, зробити їжу здоровою відповідно до вимог санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладів.

Як змінилася вартість?

Діти до 10 років - 50 грн (було 20 грн)
Діти старші 10 років - 60 грн (було 25 грн)

«У раціоні дітей з’явилися страви з меню відомого українського кухаря Клопотенка. Кухарі закладів освіти тепер мають можливість урізноманітнити шкільне меню, додати страви, які не лише корисні, але й подобаються дітям. Тож тепер доповненням до шкільного обіду є фрукти, соки, йогурти, від яких діти рідко відмовляються», - розповідає заступник міського голови Наталія Беляновська.

Зазначимо, що харчування дітей пільгових категорій повністю компенсує Костопільська міська рада.