Мурзак Валентин Васильович

Дата: 24.09.2022 11:57

Народився  24.08.1978 року - загинув 16.09.2022 року

Безжальна та підступна війна забрала життя захисника рідної землі, відважного воїна, жителя села Лозова Мурзака Валентина Васильовича, 16 вересня 2022 року воїн загинув у місті Селидове Донецької області, в результаті нанесеного ворогом ракетно-артилерійського удару.

Валентин Васильович Мурзак народився 24.08.1978 року  у місті Костопіль. З дружиною та сином він проживав на Одещині, звідки подружня пара переїхала до села Лозова Шаргородської територіальної громади. У селі Лозова сім’я й планувала оселитись.

В липні місяці 2022 року сержант Мурзак Валентин Васильович став на захист рідної України від російського ворога. Будучи командиром відділення протитанкового взводу, разом з побратимами, він відважно та героїчно захищав рідну землю від окупанта.

Без ще одного оборонця залишилась Україна, без рідної людини – дружина та син.

23 вересня 2022 року, тіло захисника прибуло на Вінниччину, а далі, за волею рідних, воїна поховали на Одещині.

Спочивай з миром, Герою! Вічна пам'ять!

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив:

- Орденом “За мужність” ІІІ ступеня - військовослужбовця Шаргородської громади, сержанта, Мурзака Валентина Васильовича.