Мобільний кейс: адміністративні послуги надали у Гутянському та Великостидинському округах

Дата: 15.12.2023 15:05
Кількість переглядів: 211

13 грудня працівники ЦНАПу Костопільської міської ради побували в Гутянському та Великостидинському старостинських округах.

Наразі популярні послуги в селах - реєстрація місця проживання та реєстрація нерухомого майна, нормативно грошова оцінка землі.  Окрім питань надання адміністративних послуг, до ЦНАПу активно звертаються за консультаціями у різних сферах життя. Наприклад, як процедура відкриття та основні важливі етапи реєстрації ФОП.

Жителі старостинських округів мали можливість не тільки отримати послуги, але й поспілкуватися із головним спеціалістом-землевпорядником Тетяною Войцехівською. Жителі мають можливість озвучити проблемні питання та почути на них відповіді. Тетяна Войцехівська проконсультувала місцевих і дала роз'яснення щодо мінімального податкового зобов'язання на землю та прийняла в роботу пакети документів.

Працівники ЦНАПу продовжують працювати над створенням комфортних умов для отримання державних послуг жителям, які за станом здоров’я не можуть відвідати ЦНАП. Завдяки мобільному кейсу працівники ЦНАПу відвідали маломобільних мешканців та надали послуги.