Руссу Андрій Ігорович

Дата: 05.05.2022 15:13

Народився 12.06.2003 року – загинув 05.06.2022 року

За 2 дні йому мало бути 19... Матрос Андрій Руссу загинув 5 червня 2022 року під час виконання бойового завдання в акваторії Чорного моря у складі тактичної групи, в результаті ведення бойових дій із супротивником.

Андрій Руссу народився 12 червня 2003 року в селі Доброжанівка на Миколаївщині. У 2008 році сім’я переїхала в село Садки.

Хлопець навчався в Головинському ліцеї. За роки навчання проявив себе тільки з позитивної сторони. Завжди був усміхнений та веселий, вірний товариш та просто хороша людина. Випускник Костопільського будівельно-технологічного фахового коледжу.

Служив у Збройних Силах України.

Андрій був гідним сином свого народу, справжнім патріотом, підтримкою та опорою для своєї мами. Йому назавжди 18…

Нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно.

Похований Андрій Руссу на «Новому» кладовищі у Костополі. Його поховали поряд із іншими воїнами небесного легіону.

Вічна пам’ять і слава українському воїну Андрію Руссу, який захищав рідну країну та кожного з нас!