Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості здобули призові місця на міжнародному фестивалі

Дата: 18.12.2023 20:00
Кількість переглядів: 122

17 грудня ансамбль стилізованого народного танцю «Візерунок» взяв участь у міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв "Merry Christmas! 2023", який пройшов у місті Тернопіль.

Вихованці КЗПО "Центр дитячої та юнацької творчості" Костопільської міської ради продемонстрували свої таланти та показали хорошу хореографію. В результаті вибороли l місце з танцем "Гуцульські візерунки" та ll-ге місце з хореографічною композицією "Місячна ніч".

А ще талановиті костопільчанки отримали сертифікат на знижку у міжнародному конкурсі-фестивалі "It's summer time" у Болгарії.

Завдяки організаторам фестивалю і професійному журі, молоді таланти громади, отримали можливість реалізувати свій творчий потенціал та надихнулися виступом організатора конкурсу - україно-венесуельського хореографа та співака Амадора Лопеса.

Щиро вітаємо вихованців Центру дитячої та юнацької творчості та керівника гуртка Наталію Гаврилюк із високими досягненнями!