Підвищення тарифу на проїзд не уникнути: пальне подорожчало вдвічі

Дата: 20.12.2023 15:34
Кількість переглядів: 139

Виконавчий комітет Костопільської міської ради затвердив нові тарифи на проїзд у громадському транспорті. Востаннє вартість проїзду підвищувалася ще до повномасштабного вторгнення, коли пальне було вдвічі дешевше. Відтоді суттєво зросла вартість обслуговування громадського транспорту, збільшилися видатки на заробітну плату водіїв та загалом на всі витрати, що впливають на вартість проїзду. В Україні анонсували зростання прожиткового мінімуму та рівня мінімальної зарплати в 2024 році.

Як йдеться у висновку незалежного аудиту, економічно обґрунтована вартість проїзду в Костополі повинна становити 20 гривень. Аудит доступний за посиланням: https://bit.ly/485zRXs

Якщо тариф не змінювати, то перевізник (КП «Костопількомунсервіс» КМР) продовжить нести збитки, які й так вже досягнули 10 мільйонів гривень. Тому, потреба зменшити ці збитки є критичною. Відтак виконавчий комітет затвердив вартість проїзду у розмірі 15 гривень для дорослих та 10 гривень для дітей (учнівський). Умови пільгових перевезень не змінюються. Зміни вступлять в дію 22 грудня.