Матері загиблого воїна вручили посмертну нагороду сина

Дата: 20.12.2023 15:54
Кількість переглядів: 197

Указом Президента України Потапчука Валерія Михайловича нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). Нагороду передали на сесії Костопільської міської ради матері загиблого військовослужбовця Марії Потапчук.

Валерій Потапчук народився в Березнівському районі, навчався у школі та училищі в місті Костопіль. Тут він жив і працював. Валерій приєднався до лав ЗСУ в перші дні повномасштабного вторгнення. Служив навідником гірсько-штурмової роти військової частини А3029. Загинув воїн на Донеччині внаслідок мінометного обстрілу 18 березня.. До останнього подиху він був вірний своїй державі та захищав кожного з нас від російських окупантів. Світла пам'ять...