​​​​​​​Костопільська ДЮСШ приймає відкритий чемпіонат міської територіальної громади з греко-римської боротьби

Дата: 21.12.2023 14:31

Турнір присвячений пам’яті загиблого воїна Владислава Фаліковського.

У змаганнях беруть участь майже дві сотні учасників із Вінницької, Львівської та Рівненської областей. Це представники різних клубів. Змагатимуться учасники як в особистому так і в командному заліку.

«Владислав займався у клубі "Альфа і Омега". Ми вирішили так вшановувати пам'ять нашого вихованця та дякувати за його вчинок. Завдяки таким хоробрим та відважним як Владислав, ми можемо тут і зараз жити: навчатися, тренуватися, працювати. Людина живе доти, поки її пам'ятають. Тому, плануємо такі турніри проводити щороку», - розповідає організатор змагань Віктор Марич.