Жителі Костопільської громади отримали різдвяні продуктові набори

Дата: 25.12.2023 13:32
Кількість переглядів: 161

Напередодні Різдва все навколо здається спокійним і тихим. Це час, коли люди зближуються, коли дарують радість та щастя один одному. Аби атмосферу Різдва відчули у своїй домівці ті, хто потребує турботи та підтримки найбільше, в передсвяткові дні для 112-ти людей, які вже досягли 80-річного віку, передали продуктові набори. Зазначимо, що усі ці люди отримують послуги в КУ «Центр надання соціальних послуг» КМР.

У пакунках зібрано найнеобхідніше, щоб зустріти свято: олія, ковбасні вироби, цукор, борошно, різні крупи, чай та солодощі.

Турбота – один із пріоритетів діяльності Костопільської міської ради, тому передають продуктові набори вже не вперше. Потреби таких громадян були враховані при створенні програми соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота». Це суттєва допомога для людей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Саме так вдалося розділити радість Різдва з тими, кому потрібна допомога, співпереживання та добрі прості справи. Тож нехай Різдво завжди нагадує нам про те, що дива можливі.