Молитва за Україну та перемогу: у Костополі відбувся молитовний сніданок

Дата: 26.12.2023 15:40
Кількість переглядів: 157

Об'єдналися, щоб помолитись за перемогу та українських військових. У Костополі відбувся другий молитовний сніданок. Таку традицію започаткували минулої зими. На захід запросили представників різних християнських конфесій, волонтерів, працівників міської ради, підприємців, керівників місцевих виробництв, очільників відділення поліції та пожежно-рятувальної частини.

Молитовний сніданок поєднали із відзначенням Різдва Христового. Тому, окрім молитов, лунали ще й колядки у виконанні місцевих колективів. А у підсумку, усі разом заспівали духовний Гімн України  — «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Дякуємо підприємцям та релігійним організаціям. Саме завдяки вашій підтримці вдалося провести цей молитовний сніданок.

Зазначимо, що вже понад 60 років молитовні сніданки проходять у Конгресі США, Європарламенті, у Німеччині, Норвегії та інших країнах. В Україні це також вже стало традицією на всеукраїнському та місцевому рівні. Відтепер захід щорічно відбуватиметься і у Костопільській міській раді.