Костопільська громада попрощалася із Анатолієм Улянчуком

Дата: 25.12.2023 18:57
Кількість переглядів: 86

Костопільська громада попрощалася із земляком, відданим і щирим, захисником нашої країни - Анатолієм Улянчуком.

Анатолій Улянчук загинув 20 грудня 2023 року на Харківщині. Під час виконання бойового завдання, повʼязаного з захистом територіальної цілісності та держаного суверенітету України.

Близькі та рідні завжди пам'ятатимуть його істинно доброю людиною, яка готова прийти на допомогу. Анатолій був щирим, впевненим в собі та своїх діях. Вшанувати пам'ять військового прийшли рідні, друзі, військовослужбовці, представники влади та жителі громади.

Чин похорону відбувся 24 грудня, у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. Пішою ходою Героя провели до майдану Шевченка, де прощалася із ним громада. Поховали Захисника на «Новому» кладовищі поруч з іншими воїнами небесного легіону. Вічна пам'ять!