Улянчук Анатолій Володимирович

Дата: 25.12.2023 12:51

Народився 15.07.1979 року - загинув 20.12.2023 року

Вболівав за долю України, був справжнім її патріотом.

Анатолій був мужнім та сильним, до останнього життєвого подиху боровся за свободу, за мир, за вільне майбутнє кожного з нас. Солдат Улянчук Анатолій Володимирович 20 грудня 2023 року отримав поранення несумісні з життям. Він загинув в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Першотравневе Куп’янського району Харківської області.

Анатолій Улянчук народився у Костополі 15.07.1979 року. Навчався в школі №6. Далі проходив строкову службу у Збройних Силах України. Потім працював робітником на різних підприємствах.

Анатолія призвали на військову службу 14 вересня 2022 року. Солдат служив на передовій стрільцем-помічником 3 механізованого батальйону. За період служби він побував у багатьох гарячих точках, де виявив мужність і сміливість.

“Брат був дуже добрим, надійним другом. Завжди всім допомагав, був щирим та відвертим. Він був найкращим, нам дуже його не вистачає. Під час служби він не був у відпусті, а так хотілось його обійняти. “, - розповідає брат загиблого Дмитро.

У Героя також залишилася дружина Олена та маленький син Ярослав.

Вшанувати оборонця у Костополі прийшли рідні, друзі, військовослужбовці, представники влади та жителі громади. Чин похорону відбувся у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. По завершенню героя провели пішою ходою до майдану Шевченка, де прощалася із ним громада. Поховали захисника на «Новому» кладовищі поруч з іншими воїнами небесного легіону.

Щирі співчуття рідним і близьким.. Вічна пам'ять!