Працюємо над покращенням безпеки освітнього процесу

Дата: 27.12.2023 16:50
Кількість переглядів: 110

У Костопільській міській раді відбулася нарада із керівниками закладів освіти. До участі запросили також фахівців з поліції та ДСНС. Адже одна із тем зустрічі - алгоритм дій щодо попередження та евакуації школярів та вчителів в разі ризику нападу на заклад. В громаді нині впроваджують проєкт "Офіцер безпеки в ЗЗСО". Заклади загальної середньої освіти перебуватимуть під охороною місцевої поліції протягом двох найближчих місяців.

"Ми продовжуємо дбати про безпеку учнів, адже зараз вона в пріоритеті. Комунікація із правоохоронними органами та екстреними службами налагоджена. Маємо спільно напрацьований план дій в разі непередбачуваних ситуацій.Але не забуваємо і про успішність наших школярів", - зазначає заступниця міського голови з питань освіти Наталія Беляновська.

На нараді підбили підсумки результатів участі учнів у всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. Окрім цього, присутні аналізували фінансування галузі освіти на наступний рік: оцінювали ризики, що можуть виникнути в 2024р.