5 років ІРЦ: у громаді стартував благодійний ярмарок

Дата: 27.12.2023 21:00
Кількість переглядів: 94

КУ «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 1» Костопільської міської ради відзначає свою п'яту річницю 27 грудня. З цієї нагоди вирішили провести благодійний ярмарок та зібрати кошти на потреби ЗСУ. Зокрема, для 58 бригади військової частини А1376.

Відвідувачі ярмарку мають можливість придбати вироби декоративно-прикладного мистецтва, унікальні речі ручної роботи, смаколики та сувеніри. Також жителі громади долучаються до майстер-класів із виготовлення голубів миру, різдвяних свічок та новорічних іграшок. На ярмарку є можливість взяти участь в лотереї.

На цьому збір коштів та благодійний ярмарок не завершується. Триватиме він до 28 грудня. На зібрані гроші закуплять багаторазові грілки для воїнів, адже саме їх вони потребують.