Нагадуємо про наявність укриттів в громаді

Дата: 29.12.2023 10:23
Кількість переглядів: 123

Сьогодні росія знову здійснила масований повітряний удар по Україні. Цілями ворога стала критична і соціальна інфраструктура. Пошкоджені житлові будинки, торговий центр, пологовий будинок. Є постраждалі та загиблі.

"Співчуття рідним і близьким усіх тих, хто сьогодні загинув під час атаки ворога.. Він підступний і безжальний. Тому, вкотре нагадуємо про наявність укриттів в громаді. Відповідно до зобов’язань балансоутримувачів усі вони є відкритими і доступними для наших жителів. Просимо в період різдвяно-новорічних свят бути особливо обачними, дбати про безпеку дітей та вашу безпеку", - зазначає заступник міського голови Сергій Герук.

Перелік укриттів доступний за посиланням.

До списку увійшли лише ті захисні споруди, які перебувають на балансі Костопільської міської ради. Усі вони були перевірені на початку цього місяця. Також у громаді є сховища в приватній власності.