У ЦНАПі Костопільської міської ради видали перші паспорти

Дата: 29.12.2023 15:24
Кількість переглядів: 122

Понад місяць у ЦНАПі КМР надають нові адмінпослуги - оформлення закордонного паспорта та паспорта громадянина України. Документи у жителів громади почали приймати в листопаді цього року. Нещодавно два паспорти вже видали. Інші 22 — поки перебувають в обробці.

Нагадуємо, що відтепер ви можете оформити ID-картку чи закордонний паспорт (зокрема замість втраченого або викраденого); обміняти ID-картку чи закордонний паспорт (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання); обміняти паспорт зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності); одночасно оформити закордонний паспорт та ID-картку.

Послуги можна отримати без попереднього запису з понеділка по пʼятницю за адресою: м.Костопіль, вул. вул.Незалежності, 7.

Телефон: 068 09 66 860