За минулий рік у Костополі народилося більше 200 дітей

Дата: 02.01.2024 10:15
Кількість переглядів: 58

Протягом 2023 року народжувалося більше хлопчиків, аніж дівчаток. Загалом минулого року світ побачили 215 немовлят. Про це розповідають в акушерському відділенні КНП «Костопільська БЛІЛ» КМР. Медичні послуги тут отримують не лише жительки Костополя, але й породіллі із сільських населених пунктів громади, а також колишнього Костопільського району.

У перший день нового року у відділенні народилася одна дитина - дівчинка вагою 4400 г. Відомо, що жінка із села Злазне. Дитина і її мама нині почуваються добре.

Бажаємо усім новонародженим і їх рідним здоров'я, добробуту та щастя в новому році. Це діти, які народилися під час війни, але нехай в майбутньому вони завжди бачитимуть мирне небо та знайдуть свій шлях у житті!