До уваги жителів села Великий Стидин!

Дата: 03.01.2024 11:46
Кількість переглядів: 50

Відповідно до розпорядження міського голови від 14 грудня 2023 року №464-р «Про організацію та проведення громадських слухань щодо найменування та перейменування вулиць та провулків на території Костопільської територіальної громади» оголошується процедура громадського голосування питання найменування провулку в с. Великий Стидин, яке триватиме 2 місяці ( з 18 грудня 2023 року по 18 лютого 2024 року).

Закликаємо долучитися до процесу найменування  всіх мешканців                  с. Великий Стидин.

Проголосувати особисто Ви можете за адресами:

• с. Великий Стидин, вул. Зарічна, 50 (адміністративне приміщення старостинського округу);
  • м. Костопіль, вул. Незалежності, 7 , каб. 215 (адміністративне приміщення Костопільської міської ради).

Для цього потрібно у затвердженому розпорядженням переліку обрати варіант назви провулку, який сподобався Вам найбільше та проголосувати.

Голосування учасників у письмовій формі подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Станьте частинкою історичних змін рідного краю!