Костопільська громада попрощалася із Андрієм Якимчуком

Дата: 04.01.2024 16:13
Кількість переглядів: 150

Справжній патріот, вірний захисник України, взірець мужності та незламності – таким він залишиться в нашій пам’яті. Рідні та друзі пам'ятатимуть Андрія щирим, позитивним, завжди усміхненим і готовим прийти у будь-яку хвилину на допомогу. Він виборював українські кордони в зоні АТО і без вагань став на захист країни під час повномасштабного вторгнення ворога. Для всіх нас Андрій Якимчук є прикладом сміливості, відваги і відданості принципам.

Вшанувати пам'ять військового прийшли рідні, друзі, військовослужбовці, представники влади та жителі громади. 4 січня чин похорону відбувся у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. Пішою ходою Героя провели до майдану Шевченка, де прощалася із ним громада. Поховали Захисника на «Новому» кладовищі поруч з іншими воїнами небесного легіону. Вічна пам'ять!