Свідоме споживання електроенергії: чому зараз важливо економити

Дата: 08.01.2024 16:24
Кількість переглядів: 82

В період похолодання збільшується навантаження на електромережі. Тому, закликаємо жителів громади в пікові години зменшити витрати електроенергії. А саме, з 07:00 по 10:00 та з 19:00 по 22:00. Перш за все, не вмикати без потреби світло, обмежити користування електроприладами, обігрівачами тощо. Зазначимо, що економити електроенергію закликали всю область. Це дозволить не допустити відключень електроенергії як це відбувалося минулого року.

Також нагадуємо, що в громаді працюють Пункти незламності, де в разі тимчасових відключень можна зарядити ґаджети, зігрітись та отримати необхідну інформацію. Більше про Пункти незламності: https://bit.ly/3SanzaD