Безперебійна робота критичної інфраструктури: закуплено пальне на випадок блекаутів

Дата: 09.01.2024 13:02
Кількість переглядів: 69

З ініціативи Управління інфраструктури Костопільської міської ради та за сприянням керівництва міської ради і депутатського корпусу, за кошти місцевого бюджету було закуплено пальне на випадок надзвичайних ситуацій.

Це значний запас паливних матеріалів (декілька тонн бензину та дизпалива), щоб у випадку можливих блекаутів критична інфраструктура нашої громади мала змогу функціонувати безперебійно. .

"Враховуючи реалії сьогодення та маючи досвід важкої попередньої зими, ми змінили підхід до цього питання. Іншими словами, необхідно, щоб у нас був той самий "стратегічний запас", який дозволить швидко відреагувати, в разі аварійної чи екстреної ситуацій. Також, нагадаю, що на всіх наших об’єктах є генератори та елементи живлення задля забезпечення міста теплом, водою та послугою водовідведення, у разі надзвичайної ситуації," - зазначив заступник міського голови Юрій Кузнюк.