Освітяни та школярі із Костопільської громади допомагають ЗСУ

Дата: 10.01.2024 10:08
Кількість переглядів: 68

Вже другий рік триває повномасштабна війна, розв’язана державою-агресором росією проти нашої країни. Українські воїни продемонстрували неймовірну мужність та стійкість на полі бою, а український народ - величезну згуртованість та підтримку ЗСУ.

Освітянська родина громади під час різдвяно-новорічних свят активно працювала над тим, щоб допомогти нашим воїнам: педагогічні працівники дружно плели маскувальні сітки, зробили величезну кількість окопних свічок, виготовляли смаколики та консервацію, долучилися до акції зі збору шкарпеток Захисникам «Шкарпетки перемоги», збирали «коробки тепла», виготовляли запальнички для буржуйок, проводили ярмарки зі збору коштів для закупівлі автомобілів та обладнання для військовослужбовців.

Війна торкнулася кожного маленького українця і кожен з них намагається долучитися до збору допомоги для потреб ЗСУ, бо всі вірять у перемогу і наближають її своїми вчинками. Здобувачі освіти активно організовували шкільні ярмарки по збору коштів для потреб військових, виготовляли амулети-обереги, малювали для Захисників патріотичні малюнки, які сповненні вірою в перемогу.

Управління освіти Костопільської міської ради