Як міська рада працює в округах: адміністративні послуги та спілкування із громадою

Дата: 11.01.2024 11:12
Кількість переглядів: 60

Жителі Малостидинського та Маломидського старостинських округів отримали адміністративні послуги. 10 січня працівники ЦНАПу виїхали в села із мобільним кейсом, аби люди мали можливість скористатись адмінпослугами на місцях. Також відвідали маломобільних мешканців, які за станом здоров’я не можуть потратипи в ЦНАП та отримати послуги.

Цього дня із жителями старостинських округів спілкувалися заступник міського голови Наталія Беляновська та начальник Костопільського управління Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості Богдан Орлов. Місцеві мешканці мали можливість отримати відповіді на запитання, що їх турбують. А представники влади під час таких зустрічей налагоджують спілкування з громадою, щоб вчасно реагувати на запити і потреби жителів.

Зазначимо, що цього разу місцеві мешканці цікавились реєстрацієєю осіб як безробітних, виплатою допомоги по безробіттю, сприянням по працевлаштуванню, здобуттям бажаної на ринку праці професії за направленням служби зайнятості.