Цифрова освіта: як людей похилого віку навчають користуватися смартфонами

Дата: 12.01.2024 12:28

Жителі Костопільської громади мають можливість безкоштовно покращити навички користування смартфоном чи комп'ютером. Адже Центральна міська бібліотека продовжує працювати в рамках проєкту "Цифра в кишені". Усіх охочих безкоштовно навчають користуватися онлайн-послугами:

• оплата комунальних послуг,
  • запис до лікаря,
  • купівля квитків,
  • інтернет-банкінг,
  • оформлення допомоги.

Цифровий тренер бібліотеки навчає користуватися не лише смартфоном, але й опановувати комп'ютерну грамотність, знаходити необхідну інформацію в інтернеті, освоювати текстовий редактор тощо. Протягом 2023 року фахівці надали до ста консультацій для жителів громади. Найпопулярніші запити: подача показників лічильника через чат-бот, поповнення мобільного рахунку, створення електронної пошти, реєстрація на сайті єДопомога, налаштування мобільного додатку CityCard, подача заявок на обмін лампочок через Дію тощо. Для відвідувачів бібліотеки також організовують перегляд освітніх серіалів від Дія.Освіта, таких як "Базові навички для людей елегантного віку" і не тільки.

Для покращення своїх цифрових навичок звертайтеся за адресою: м.Костопіль, вул. Руданського, 2.
Попередній запис за телефоном: 0 (97) 383 35 32- Ірина Анатоліївна