​​​​​​​Школярі з Костопільської громади візьмуть участь у масштабному спортивному проєкті

Дата: 15.01.2024 16:35
Кількість переглядів: 192

Стартував наймасштабніший спортивний проєкт для школярів зі всієї України – «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». До нього долучаться і жителі Костопільської громади.

Всеукраїнські шкільні ліги - це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Учнівські команди змагатимуться за першість з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування, черлідингу.

Змагання стартують у навчальних закладах. Далі - на рівні громади. Потім - району і області. А завершальними стануть змагання за всеукраїнське лідерство. Протягом січня школи повинні сформувати команди та зареєструватись на сайті проєкту http://scl.gov.ua/. Реєстрація триватиме до 1 лютого.

У Костопільській громаді значну увагу приділяють розвитку спорту та активному дозвіллю школярів. Тому, сподіваємося, що до проєкту долучиться надзвичайно багато школярів із нашої громади. Віримо, що є чимало молодих спортсменів, які проявлять себе на найвищому рівні. І бажаємо успіхів!