USAID «ГОВЕРЛА»: у Костополі відбулася чергова зустріч із партнерами

Дата: 17.01.2024 16:13
Кількість переглядів: 128

В Костопільській громаді нещодавно провели комплексне дослідження «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг пілотних громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». 17 січня у міській раді обговорили із експертами проєкту його результати. До робочої групи увійшло керівництво міської ради, очільники закладів об’єктів соціальної роботи, представники громадських об’єднань.

Головна тема зустрічі - результати досліджень доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг. Говорили і про те, як підвищити рівень інклюзії та доступності послуг. Під час зустрічі також затвердили соціальний паспорт громади.

Соціальний паспорт — це документ, що містить інформацію про ресурси та соціальні особливості громади. Він описує адміністративно-територіальний устрій, демографічний стан, рівень зайнятості/безробіття, інфраструктуру, житлово-комунальне господарство, громадські та релігійні організації, місцеве самоврядування та бюджет, а також ризики, з якими стикаються мешканці громади. Така зустріч також дозволила напрацювати подальші кроки щодо взаємодії з командою експертів, зокрема щодо фізичної доступності об’єктів послуг та інклюзії в сфері освіти.

За словами експертів проєкту, Костопільська громада визначена однією із кращих у Рівненській області щодо співпраці із зазначеними партнерами. Захід проводиться громадською організацією «Фундація «Простір» в рамках проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.