Цього тижня у громаді відбудеться три спортивні заходи

Дата: 23.01.2024 08:56
Кількість переглядів: 84

Костопільська дитячо-юнацька спортивна школа КМР запрошує усіх охочих глядачів на чемпіонати та турнір. Це перші спортивні змагання, що відбудуться на оновленому покритті.

25 січня о 10:00 — VIII-й відкритий чемпіонат Костопільської міської територіальної громади з футзалу серед юнаків 2011 року народження та молодші з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут.

27 січня о 10:00 — відкритий чемпіонат Костопільської ДЮСШ КМР з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 року народження та молодші.

27 січня о 10:00 — відкритий турнір Костопільської міської територіальної громади з футзалу серед ветеранів пам’яті Тараса Примака.