Безпека дітей понад усе: офіцери СОБ розпочали роботу в навчальних закладах

Дата: 24.01.2024 11:32
Кількість переглядів: 128

У декількох навчальних закладах міста Костопіль розпочали несення служби офіцери Служби освітньої безпеки (СОБ). Це правоохоронці, які протягом дня перебувають у школах. Вони стежать за дотриманням публічної безпеки та порядку, не дозволяють стороннім особам проходити на територію. Також офіцери СОБ готові оперативно реагувати на правопорушення, випадки замінування, напади правопорушників чи інші надзвичайні ситуації, що можуть трапитися.

Одним із завдань офіцерів є контроль за дотриманням освітянами правил безпеки під час повітряної тривоги, зокрема супровід учнів до укриттів та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій. Наразі офіцери безпеки працюють в кількох школах міста Костопіль, у перспективі, згідно з рекомендаціями Уряду, правоохоронці будуть нести варту правопорядку у кожній школі громади.

"Питання безпечного простору для навчання є найголовнішим для освітян в період війни. Тому, ми з великим бажанням реалізуємо цей потрібний проєкт. Зазначу, що з перших днів роботи учні активно спілкуються з офіцерами безпеки, цікавляться особливостями їх професії. А ще діти відчувають власну відповідальність за дисципліну в школі", - розповідає начальниця управління освіти Костопільської міської ради Олена Дідух.

Проєкт "Офіцери Служби освітньої безпеки" реалізується за участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України.