У Костопільській ДЮСШ провели перший чемпіонат на новому покритті

Дата: 25.01.2024 16:45
Кількість переглядів: 257

25 січня відбувся відкритий чемпіонат Костопільської міської територіальної громади з футзалу серед юнаків 2011 року народження та молодші з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут. Присвячені цьому дню змагання проводять вже близько десяти років поспіль.

«Сьогодні ми бачили радість в очах дітей, які нарешті мають можливість тренуватися і змагатися в пристосованому для цього місці. Нове покриття більш безпечне та є унікальним для нашої області. Більше 40 років тут не проводили ремонту зали. Приємно, що наші спортсмени врешті зможуть займатися в гідних умовах. Дякуємо депутатам, які підтримали рішення оновити залу. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити сьогодні спортивні заходи для дітей», - каже заступник міського голови Сергій Герук.

Цього дня у Костопільській ДЮСШ змагалися одинадцять команд із громади. У підсумку маємо такі результати:

Чемпіоном став ліцей №5

• II місце - ліцей №1