У вихованців військово-патріотичного гуртка "Сокіл -Джура" відбуваються тренування
Вихованці військово-патріотичного гуртка "Сокіл -Джура" активно тренуються і вдосконалюють свої вміння і навички.
Дітей військово-патріотичного гуртка постійно підтримує їх наставник - Дмитро Козоровський, який зараз несе службу у ЗСУ. Дмитро Олексійович при будь-якій нагоді відвідує своїх вихованців і ділиться цінним досвідом. Нещодавно він завітав до джурівців, де провів практично-тренувальне заняття.
" Дякуємо Дмитру за підтримку і постійний зв'язок з вихованцями, адже для них це дуже важливо", - наголошують в КЗПО "Центрі дитячої та юнацької творчості" Костопільської міської ради