У міській раді відбулося засідання виконавчого комітету: які питання розглянули

Дата: 25.01.2024 18:03
Кількість переглядів: 100

25 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Костопільської міської ради. В ході засідання розглянули 32 питань порядку денного.

Низка питань стосувалася щодо захисту прав та інтересів дітей, житлово-квартирного обліку.

Затвердили перелік об’єктів для відбування порушниками робіт. Суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану надалі залишаються актуальними для нашої громади, які стовідсотково фінансуються Центром зайнятості, завдяки чому Костопільська громада має можливість облаштувати захисні споруди, плести маскувальні сітки та інші корисні справи для пришвидшення нашої перемоги .

Також на засіданні виконавчого комітету були присутні представники Молодіжної ради.

«Від імені Молодіжної рада висловлюємо подяку за можливість долучитися до засідання. Ми зрозуміли, що все відбувається доволі продуктивно, вирішуються та вивчаються питання злагоджено. Дякуємо Костопільській міській раді, нам було цікаво та корисно», - наголосив очільник Молодіжної ради Денис Корсун.

Нагадаємо, Молодіжну раду при Костопільській міській раді було створено 20 червня, цього року. До неї увійшли 15 сміливих, креативних та ініціативних людей, які готові змінювати своє місто та громаду на краще.