Костопільська громада попрощалася із Василем Касіяном

Дата: 26.01.2024 18:40
Кількість переглядів: 38

Без батька залишилося четверо дітей. Наймолодшій донечці виповнився всього рік.. 26 січня Костопільська громада прощалася із мужнім воїном Василем Касіяном.

Щирий патріот України, який боровся за те, щоб наша країна була вільною і незалежною. Люблячий батько та чоловік. Він хотів, щоб його діти жили під мирним небом та пішов захищати Україну.

Із Василем Касіяном прощалися у Костополі, а поховали в селі, яке було для нього рідним. Чин похорону відбувся у Соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. На майдані Т.Г. Шевченка зібралися жителі громади, рідні люди військового, представники влади та духовенства. Усі вони проводили Василя в останню земну дорогу. Поховали воїна на кладовищі в селі Великий Стидин.

Вічна пам'ять захиснику та співчуття близьким..