Відбулась робоча зустріч із ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка»

Дата: 26.01.2024 11:21
Кількість переглядів: 36

26 січня  відбулась робоча зустріч із ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка». Юристка ГО Центр «Чайка» Тетяна Мельник проінформувала про проект, який впроваджується їх організацією «Підвищення спроможності суб’єктів, які надають допомогу постраждалим від сексуального насильства пов’язаного з конфліктом (СНПК), насильства за ознакою статі, домашнього насильства у Рівненській області». Метою проекту є:

•  експертна підтримка територіальних громад у запровадженні заходів щодо забезпечення постраждалих від сексуального насильства пов’язаного з конфліктом;
  • підготовка спеціалістів-психологів, соціальних працівників до роботи з постраждалими від СНПК, домашнього насильства, насильства за ознакою статі;
  • підготовка спеціалістів для проведення програм для кривдників у Рівненській області.