Дата: 29.01.2024 15:04
Кількість переглядів: 36

Педагогічним працівникам, які атестуються атестаційною комісією управління освіти Костопільської міської ради для проведення атестації педагогічних працівників у 2023-2024 навчальному році необхідно надати до 01 березня 2024 року секретарю атестаційної комісії (Корнійчук А. І., головному спеціалісту відділу забезпечення діяльності закладів освіти управління освіти Костопільської міської ради, у паперовому або електронному вигляді на електронну адресу osvita_kostotg@ukr.net документи необхідні для атестації.

Атестаційна комісія повинна провести атестацію педагогічних працівників закладів освіти Костопільської міської ради, які атестуються атестаційною комісією управління освіти Костопільської міської ради для проведення атестації педагогічних працівників у 2022-2023 навчальному році, до 25 квітня 2024 року.

Список педагогічних працівників закладів освіти Костопільської міської ради, які атестуються атестаційною комісією управління освіти Костопільської міської ради для проведення атестації педагогічних працівників у 2023-2024 навчальному році, додається.