Костопільська громада попрощалася із Сергієм Філіповим

Дата: 04.02.2024 20:00
Кількість переглядів: 123

Вірний захисник України, взірець мужності та сильного духу. Таким Сергій залишиться в нашій пам’яті. Рідні та друзі пам'ятатимуть його наполегливим, мудрим, завжди усміхненим і готовим прийти у будь-яку хвилину на допомогу. Сергій Філіпов виборював українські кордони з 2022 року. Загинув 30 січня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу Роботинного на Запоріжжі.

Вшанувати пам'ять військового прийшли рідні, друзі, військовослужбовці, представники влади та жителі громади. 4 лютого чин похорону відбувся у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. Пішою ходою полеглого героя провели до майдану Т.Г. Шевченка, де прощалася із ним громада. Поховали захисника на «Новому» кладовищі поруч з іншими воїнами небесного легіону. Вічна пам'ять!