Центр дитячої та юнацької творчості став найкращим позашкільним закладом області

Дата: 05.02.2024 10:25
Кількість переглядів: 72

У листопаді-грудні 2023 року відбувся щорічний обласний конкурс «Кращий позашкільний навчальний заклад року». Його провели в онлайн-форматі серед восьми закладів позашкільної освіти різних профілів. Цього року Центр дитячої та юнацької творчості визнано найкращим позашкільним закладом області.

Очільниця ЦДЮТ Ольга Михальська презентувала напрацювання та здобутки Центру дитячої та юнацької творчості у 2023 році. Акцентувала увагу на реалізованих творчих та соціальних проєктах, а також налагодженій співпраці із партнерами.

«Завдяки ефективному менеджменту, професійній роботі педагогів, відданій праці всіх працівників ми маємо гарний результат. Дякуємо партнерам, які співпрацюють із ЦДЮТ, Костопільській міській раді, завдяки якій заклад значно оновлюється, а також діткам і їх батькам, які обирають наш заклад задля здобуття нових знань та перемог», — повідомляють на фейсбук-сторінці КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради.