«Прозорість і підзвітність»: Рівненська ОДА перевіряє закупівлі громад

Дата: 05.02.2024 15:37
Кількість переглядів: 52

У Рівненській ОДА перевіряють закупівлі громад. Продовжує свою роботу група «Прозорість і підзвітність».

Фахівці апарату облдержадміністрації вивчають тендери громад з метою попередження корупції. Цього разу у фокусі групи – придбання харчів для соціальних закладів.

Зокрема, відділ внутрішнього аудиту ОДА проводить попередній аналіз сум, за які купують продукти. Під прицілом також переможці тендерів, з якими заключають угоди громади.

«Під час моніторингу виявили деякий дисбаланс у цінах на одну й туж продукцію. Також бачимо завищену вартість на окремі харчі. За результатами моніторингу підготуємо матеріали на чергове засідання групи «Прозорість і підзвітність». Думаю, потрібно буде заслухати пояснення окремих представників громад», - прокоментувала начальниця відділу внутрішнього аудиту ОДА Лариса Ковбасюк.

Нагадаємо, на сайті РівнеОДА діє окремий розділ щодо проведених в області тендерів. Сторінка є відкритою та доступною для усіх користувачів.

На сьогодні тут розміщені повідомлення про понад 100 тендерів, проведених за останній тиждень.