Оголошено прийом заявок на Національний конкурс “Благодійна Україна-2023” – “Благодійність на захисті України”

Дата: 06.02.2024 11:27
Кількість переглядів: 42

Асоціація благодійників України оголошує 17-й конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Це єдиний діючий загальнонаціональний проєкт із відзначення благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та благодійних практик.

Вдруге за свою історію конкурс проходитиме під девізом “Благодійність на захисті України”.

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.

Заявку можна завантажити на офіційному сайті Асоціації Благодійників України. Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs@blagoukraine.org до 30 квітня 2024 року (включно).