Допомога пораненим і травмованим: 883 тисячі гривень отримали військові з Костопільської громади

Дата: 06.02.2024 14:53

Костопільська міська рада продовжує підтримувати наших захисників. Не тільки тих, які перебувають на полі бою, але й воїнів, які постраждали у боротьбі із ворогом.

2022-го року міська рада затвердила місцеву програму комплексної підтримки воїнів та їх родин. Це дозволило виплачувати одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, що отримали поранення (контузію, травму). Йдеться про тих, хто захищав Україну від початку повномасштабної війни.

Протягом минулого року виплатили 883 000 гривень для 145 воїнів із Костопільської громади, які мужньо та вірно захищали наші кордони. Така допомога продовжиться. Аби отримати виплату, запрошуємо військовослужбовців подати документи у Центр надання адміністративних послуг Костопільської міської ради. Зазначимо, що сума виплати залежить від важкості поранення (контузії, травми).

Контакти для додаткової інформації:
ЦНАП: 0680966860
Відділ соціального захисту населення та охорони здоров′я: 0680955454

Як отримати допомогу?
Військовий або його близькі родичі повинні звернутися із заявою та необхідними документами у ЦНАП Костопільської міської ради. Перелік документів:

1. Заява про надання допомоги.
2. Копія документа, що посвідчує особу: паспорт або ID паспорт з безконтактним електронним носієм з довідкою про реєстрацією місця проживання особи;
3. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (або серія та номер паспорта для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
4. Документи про місце реєстрації військовослужбовця;
5. У разі звернення внутрішньо переміщеної особи до вищезазначеного пакету документів обов’язково надається довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
6. Документи про підтвердження участі військовослужбовця у бойових діях і отримане поранення (контузію, травму):
6.1. копія довідки про обставини травми (поранення, контузію);
6.2. копія довідки військово-лікарської комісії;
6.3. копії епікризів та виписок з медичної карти хворого (при
потребі).

Перелік підстав для відмови у наданні допомоги:
1. Відсутність документального підтвердження отримання
поранення (травми, контузії) у зв’язку із захистом Батьківщини у період з 24 лютого 2022 року.
2. Повторне звернення за допомогою.
3. Звернення із заявою про відмову від допомоги.
4. Відсутність необхідних документів для отримання допомоги.

Зразок заяви